Zaneta

21 fryzur w 15 minut!

Filed Under (Fryzjer Radzi) by Zaneta on 05.29.2016. at 8:28 am

Tagged Under : 

dobieramy-nowa-fryzureMożliwe że podziwiasz odważne kobiety które nie mają żadnego oporu żeby spróbować coś innego. Ale niestety, dokonywanie drastycznych zmian nie jest twoją domeną. Bo co będzie jeśli rzucisz sobie taki nowy kolorek a w pracy zaczną robić oczy (no wiesz, w twoim wieku…) albo kapłan domowego ogniska nowej fryzury nie zaaprobuje. Kataklizm, będziesz musiała znosić stękanie aż włosy odrosną i wrócisz do starej, sprawdzonej, ulubionej przez wszystkich fryzury. Na szczęście jest sposób żeby doświadczyć nowej fryzury bez obcinania, bez farbowania i nawet bez wychodzenia z domu.

 

Dziewczyny, polecam aplikacje TAZZ (http://www.taaz.com/virtual-makeover) która w szybki sposób oznajmi czy pasowała by tobie fryzura Katy Perry, Rihanna, Sandra Bullock albo innej znanej piosenkarki czy aktorki.

Po prostu, czerwony karpet w twoim living room!

tazz

Potrzebujemy zdjęcie profilowe, najlepiej takie gdzie włosy mamy krótkie albo związane do tyłu. Takiego zdjęcia znaleźć niestety nie mogłam w związku z tym użyłam te które widzisz poniżej.

original

 

Po wciągnięciu zdjęcia na stronkę zaczynamy zabawę! Niektóre fryzury pasują jak ulał a inne musisz dopasować – te niebieskie punkciki powinny tobie w tym pomóc.

punkty

#2

blond-2

#3

blond

 

#4

blond2

Nie wszystkie fryzurki pasują idealnie ale chodzi o to żeby się zorientować jak mniej więcej w danej fryzurce się prezentujesz (osobiście w tej poniżej to raczej nie!) a resztę dopracuje fryzjerka.

#5

blond4

 

#6

blond5

 

#7

blond6

 

#8

czarne-dlugie

 

#9

czarne

 

#10

czerwone-dlugie

 

#11

czerwone

 

#12

czerwone2

 

#13

grzywka-na-oczach

 

 

#14. W wydaniu Katy Perry…! (oszczędzę sobie)

katy-perry

 

#15

krecone-krotkie

 

#16

nd3

 

 

#17  red

 

#18

red2

 

#19

rose-byrne

 

#20

rude

#21

polkrotkie

Teraz twoja kolej! Jak znajdziesz coś co ci się podoba sejwuj i pokarz mi ją następnym razem.

polska fryzjerka w melbourne