Witam!

Fryzjerka W Melbourne – to ja! Obecnie mieszkam w Melbourne, Australia z mężem i pieskiem Pusią. Pusia to urocza a zarazem przebiegła suczka rasy Pomeranian o kolorze pomarańczowym – pomarańczowy pomerenian! (dobrze się składa).

Ukończyłam szkołę fryzjerską w Polsce i pracuję w tym zawodzie od roku 1997 pomagając moim klientom odmłodnieć i wypięknieć w jeden dzień! Moje usługi obejmują uczesania eleganckie, wygodne, ślubne odpowiednie do włosów krótkich, kręconych, pół-długich i długich.

Niektóre moje Panie mówią że odmładzam kobiety. Moim pragnieniem jest zrobić z nich ‘bóstwo’. Chcę żeby poczuły swoją atrakcyjną kobiecość, i stały się tematem rozmów w domu, pracy, sklepie i wśród znajomych.

Podobno odpowiednio dobrana fryzura to połowa sukcesu każdej eleganckiej, modnej i poważanej kobiety. Dlatego założyłam ten blog. To tutaj będę pisać o modnych i stylowych fryzurach, jak dobrać właściwe uczesanie do twojego typu urody i stylu, jak wzmocnić włosy i nadać im wigoru i połysku.

Zdrowe ciało to zdrowe włosy. Dlatego również będę się dzielić tymi ciekawostkami na temat zdrowia i urody które wyczytam lub wynajdę. Tutaj także znajdziesz przepisy kulinarne i inne nowinki.

 

P.S. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to możesz to zrobić tutaj. Pa, pa!