Zaneta

Selena Gomez zdradziła, jak dba a włosy!

Filed Under (Wlosy) by Zaneta on 09.30.2017. at 11:27 am

Tagged Under : 

selena-gomez-pantenePytanie: “Co Selena Gomez robi, żeby mieć takie piękne włosy?” Artykuł przykuł moją uwagę, szczególnie reszta tytułu “Gwiazda zdradziła, jak o nie dba!” W końcu, ktoś sławny postanowił, że podzieli się własnymi magicznymi sekretami urody. Która kobieta nie byłaby zainteresowana takim rewelacyjnym odkryciem, które najwidoczniej czyni cuda.

 

Selena Gomez to Amerykańska piosenkarka i według encyklopedii Wikipedia aktorka. W filmach jej jeszcze nie widziałam, ale włosy ma przepiękne, jak z bajki. Swojego czasu chodziła z Justinem Bieberem, ale to chyba nie miałoby jakiegoś cudownego wpływu na jej obfito lśniące włosy!

Jednak okazuje się, że to nie geny ojca, który z pochodzenie podobno jest Meksykanin ani matki, której korzenie sięgają do Włoszech, ale odżywka Pantene 3 Minute Miracle! Na tej stronie podobno gwiazda przyznaje:

“Jestem zachwycona nową odżywką Pantene 3 Minute Miracle! Wiem, że mogę używać jej po każdym myciu włosów i wystarczą zaledwie 3 minuty, by naprawiła zniszczenia. Nowa formuła posiada inteligentną technologię, która odnajduje, naprawia i wzmacnia uszkodzone obszary. Odżywka łatwo się spłukuje, dlatego mogę używać jej na całej długości włosów: od nasady, aż po same końce. To moja nowa tajna broń!”

“Inteligentną technologię, która odnajduje, naprawia i wzmacnia uszkodzone obszary” to ciekawe obserwacje dziewczyny, która obecnie ma zaledwie 25 lat.

Co ciekawsze, produkt stosunkowo nowy, a wygląda na to, że gwiazda te włosy chyba z piersi matki wyssała. Coś tu się nie zgadza.

Jeśli ten produkt przynosi taki fantastyczny efekt to muszę to znaleźć.

Jednak zastanawiam się czemu o takich super produktach zawsze dowiadujemy się od super modelek? Chciałabym zobaczyć jak ta super inteligenta technologia użyźni włos kobiet po sześćdziesiątce – czy efekt również będzie taki zdumiewający?

Jeśli tak, to zakupie całą serię!

Ale chyba źle tytuł przeczytałam, bo gwiazda twierdzi, że to jest jej nowa broń, a nie źródło jej pięknych włosów.

Jednak, w tym samym artykule jakaś pani doktor również zachwala tę ‘inteligenta technologie’ [które] “odnajdują obszary wymagające regeneracji.”

Ta technologia musi być naprawdę inteligentna, skoro co najmniej dwie kobiety o wysokim stażu doszły do tego samego wniosku.

Ale czekaj, na samej górze artykułu drobnym druczkiem czytam ‘artykuł sponsorowany’. Trochę dalej artykuł ujawnia, że Selena jest ambasadorem.

Czy to jest tylko reklama? Sama zadecyduj.

Mam nadzieje, że zajmie ci to krócej niż trzy minuty!

polska fryzjerka w melbourne