Zaneta

Wydarzenia fryzjerskie i nie tylko 2016

Filed Under (Życie Na Codzień) by Zaneta on 12.30.2016. at 11:28 am

Tagged Under : 

nie-pamietamy-dni-pamietamy-chwile

Aż się nie chce wierzyć, że rok 2016 dobiegł końca! Przed nami następne 12-ście miesięcy które najprawdopodobniej przelecą nam tak szybko, jeśli nie szybciej niż rok obecny. Podobno im jesteśmy starsi tym szybciej czas leci. No cóż. Dzisiaj postanowiłam streścić ostanie dwanaście miesięcy postami o tematyce z tego blogu. Jeśli znajdziesz post, którego jeszcze nie przeczytałaś to teraz można to zrobić. A niektóre warto przeczytać choćby jeszcze raz!

 

styczenW Styczniu dowiedziałaś się jak można poprawić swoje fizyczne, psychiczne i emocjonalne samopoczucie – więcej na ten temat znajdziesz tu: Postaw cel i go osiągnij!

lutyW Lutym znajdziesz więcej informacji na temat Czy warto zwiedzić Tasmanie? Patrząc na te zdjęcia nie mogę się doczekać, kiedy pojedziemy tam ponownie! Oczywiście koniecznie trzeba zaliczyć ten deserek malinowy, ciasteczko czekoladowo-czekoladowe i Tasmańskie pychotki.

marzecSkąd się biorą siwe włosy? Ten temat został przedstawiony w Marcu.

kwiecienJeśli zawsze chciałaś wiedzieć, jak wygląda Terapia unoszenia się w wodzie, ten post rozważa to bardziej szczegółowo m.in. czego można się spodziewać, co to jest i czy może nam pomóc – na prawdę terapia nie z tej planety!

majCzasami idziesz to fryzjera i nie wiesz co z tymi włosami powinnaś zrobić. Czy spróbować fryzurę celebrytki czy gwiazdy Instagrama? Na szczęście decyzja jest prostsza niż by się wydawało – polecam 21 fryzur w 15 minut!

czerwiecW Czerwcu przyniosłam tobie najnowsze nowinki i trendy fryzjerskie z Pokazów fryzjerskich w Melbourne (Hair Expo 2016).

lipiecCo można poradzić z brakiem senności? Ten sposób nie jednego zdziwi – no ale jeśli ma pomóc Terapia ograniczenia snu (naturalny sposób na bezsenność!).

sierpienGdzie się włos zaczyna, gdzie kończy i co później! Krótka dyskusja temat-włos.

wrzesienWalka z dużymi supermarketami to post na temat organicznych zakupów. Dla moich czytelników z Melbourne, którym zakupy w tradycyjnym supermarkecie się znudziły!

pazdziernikProdukt do włosów zniszczonych to rewelacyjny produkt, który robi dokładnie to co obieca. Polecam!

listopadSpróbuj coś nowego w Grudniu to można powiedzieć post zachęcający do spróbowanie nowej fryzury. Jeśli nosisz tę sama fryzurę dłużej niż powinnaś to chyba w każdym miesiącu można to zmienić – nie trzeba czekać do Grudnia.

I tak rok dobiegł końca! Miłego czytania i do widzenia w Nowym Roku!

„2017 Here we come!”

polska fryzjerka w melbourne